0 (452) 777 53 33

Sosyal Medyada Biz}

Resmi Online Satış Mağazamız ACILDI.
Tüm AŞÇI BAHARATLARI ürünleri Mağaza Satış Fiyatlarını AsciMarket.com'dan Satın Alabilirsiniz.
Alışveriş Yap

Hakkımızda

Baharat; dünyanın her ülkesinde, her kültürün her mutfağın vazgeçilmez unsuru. Türk mutfağı da baharatı yoğun olarak kullanan, damak tadını baharat ile zenginleştirmiş dünyanın ileri gelen mutfaklarındandır. Firmamız aşçı baharatları 1970 ‘den bu yana sürekli kaliteli, taze, sağlıklı ve ekonomik fiyatlar ile baharatlarını tüketiciye sunmaktadır.

Zaman ilerledikçe tüketim de çeşitlenerek gelişmiş ve artmıştır. Önceden sadece pul biber, karabiber ve nane tüketen toplumumuz artık yeni lezzetlerin peşinden koşmakta ve yeni yeni baharat çeşitlerini talep etmektedir. Bu taleplere cevap verebilmek adına işletmemiz sürekli olarak en iyiyi en ekonomik fiyatlar ile sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız sadece baharat ürünleri satışı ile kalmamış aynı zamanda aktariye ürünleri olarak bilinen şifalı otlar ve bitkileri de tüketiciye ulaştırmaya başlamıştır. 2000 ‘li yıllar ile birlikte bitkinin, tabiat eczanesinin gücü ve ne kadar geniş bir çözüm skalasına sahip olduğu hem fenni tıp hem de alternatif tıp otoritelerince kabul edilmiştir.

Birçok hastalığının çaresinin yine doğada olduğu, doğal ürünler ile bu hastalıklar üstesinden gelindiği artık iyi bilinen bir gerçektir. Ancak hiçbir zaman bu ürünlerin tek başına bir çare kapısı olmadığı fenni tıp ile birlikte doktor tavsiyesi ile kullanıldığı takdirde ancak şifa olabileceğini de her zaman vurguladık.

Doğal ürünler ve bitkilerin sadece sağlık üzerinde değil aynı zamanda kişisel bakım ve güzellik konusunda da çok etkili olduğu bilinmektedir. Son dönemde özellikle organik vurgusu ile yeni bir pazar oluşmuştur ve bu pazar hızla büyümektedir. Biz de bu pazarda kaliteli ve ekonomik doğal ürünleri tüketiciye ulaştırmak adına uzun süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde Asvita markasını oluşturduk.

Asvita, tamamen %100 doğal ürünlerden elde edilmiş bitkisel kozmetik ürünleri bir arada topladığımız yeni markamızdır. bu marka ile ordu ‘dan ulusal düzeyde ıso, tse vb. kalite belgelerine sahip tarım ve sağlık bakanlığınca onaylı ürünler üreterek pazara sunmaktayız.

Hedefimiz şehrimize ve ülkemize daha çok iş, daha çok istihdam ve katma değer üreterek hep daha faydalı olmaktır. Bu doğrultuda hem aşçı baharatları hem de Asvita markamız ile %100 doğal ürünlerimizi 1970’den bu yana elde ettiğimiz bilgi ve tecrübe ile tüketicilerimize ulaştırmaya devam etmekteyiz.